İSTAF Londra temsilciliği açıldı

Merkezi İstanbul'da bulunan Uluslararası Bilim Düşünce ve Sanat derneği İSTAF yurtdışı temsilciliklerini oluşturmaya başladı.

İSTAF Londra temsilciliği açıldı

Merkezi İstanbul'da bulunan Uluslararası Bilim Düşünce ve Sanat derneği İSTAF yurtdışı temsilciliklerini oluşturmaya başladı.

İSTAF Londra temsilciliği açıldı
30 Haziran 2019 - 01:59

İSTAF İngiltere temsilciliğine Londra'da yaşayan gazeteci İsmail Karakaş getirildi

İSTAF'tan yapılan açıklamaya göre: "Uluslararası alanda kurumumuz vizyon,misyon ve amaçları doğrultusunda çalışmalar yürütmek ve yurtdışı temsilciliğimizi yapmak üzere uzun yıllar Londra'da yaşayan İsmail Karakaş görevlendirilmiştir." denildi.

İSTAF Genel Başkanı Yakup Yılmaz: "Uluslararası bir düşünce derneği olarak Uluslararası alanlarda daha etkin çalışmalar yapmak üzere Londra gibi Dünyanın önemli şehirlerinden birinde olmak kaçınılmazdı. Dünyanın önemli Finans, Kültür, Bilim, Siyaset merkezi olarak kabul edilen Londra'da uzun yıllar yaşayan sevilen ve tanınan bir arkadaşımız İsmail Karakaş'ı İSTAF'in Londra temsilcisi olarak görevlendirdik bu görevi layığı ile yerine getireceğinden eminiz. İsmail Karakaş'a yeni görevinde başarılar dileriz." şeklinde konuştu.

İsmail Karakaş Kimdir?


İstanbul Türkcell Çağrı Merkezi müşteri hizmetleri ekibi olarak görev aldı.

Türkcell Çağrı Merkezi İletişim Çözümleri Uzmanı olarak görev yaptı. Burada, First Class, teknik, kurumsal ve Superonline Telekom müşteri hizmetleri operasyonlarında da görev yaptı.

İngilizce dil eğitimi almak için İngiltere, Londra'ya gitti. Londra'da kendi medya ve reklam organizasyon marketing şirketini kurdu.
Business UK ismi ile bir ticari dergi ve Turkish Press isimli haftalık yayın yapan bir gazete çıkarttı.
Turkish Press gazetesi Genel yayın yönetmenliğini yapmakta. Başbakanlık basın yayın enformasyon genel müdürlüğüne bağlı yurtdışı yerleşik basın mensubu olarak sarı basın kart sahibi, T.C.Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı basın Kartı sahibi, aynı zamanda birleşik krallık basın NUJ üyesidir.İngiltere'de yaşıyor.

Aldığı Eğitimler
Malvernhouse Kolej - İngiltere
Barnfield Kolej - İngiltere
Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat fakültesi Büro Yönetimi ve Asistanlık Bölümü
Atatürk Üniversitesi Hukuk fakültesi Adalet Bölümü
Anadolu Üniversitesi Medya İletişim ve Reklamcılık

YORUMLAR

  • 0 Yorum